Miroslav Kaclík

Som organizačným manažérom spoločnosti LR Health & Beauty Systems. Vediem ľudí k naplneniu ich vlastných cieľov. Motivujem ich, vzdelávam a pomáham im rozvíjať ich osobnosti.  

Vnímam ako sa k lepšiemu menia ich životy a taktiež rastú osobnostne. Lepšie komunikujú, mení sa ich finančné zabezpečenie a celkovo sa stávajú lepšími ľuďmi. 

Verím, že tým napĺňam svoje poslanie na tomto svete a tak robím svet lepším miestom pre život.

Svoj čas rád trávim s mojimi najbližšími, taktiež ma napĺňa práca či koníčky. Zaujímam sa o nové trendy a možnosti,  Baví ma fotografia a cestovanie.

Viac o mne sa môžete dočítať v sekcii môj príbeh. 

⇓ Zaujíma Vás spolupráca ? ⇓ 

Príbeh jedného človeka.

Narodil som sa v roku 1976 v Brezne. Do svojich 14 tich rokov som vyrastal v malom mestečku Medzev blízko Košíc. Potom som sa vydal na dráhu vojenského profesionála a absolvoval som VG SNP v Banskej Bystrici odtiaľ ma vietor zavial na vysokú školu do Žiliny, kde som sa stal stavebným inžinierom v oblasti vojenských cestných stavieb. Veľmi úzka špecializácia mi nedávala veľa možností na uplatnenie a v armáde som na rôznych veliacich postoch pôsobil až do roku 2009. Moje ambície siahali ďalej, než som bez „tlačenky“ mohol reálne dosiahnuť. Toto ma viedlo k tomu aby som sa rozhodol z armády odísť a chcel som sa vydať cestou podnikania.

Veľmi skoro som však zistil, že podnikanie vyžaduje istý kapitál a ten mi chýbal. Po krátkom čase som sa teda zamestnal v súkromnej spoločnosti. Práce som sa nikdy nebál a čoskoro som sa dostal na vedúcu pozíciu. Napriek tomu že povinností pribúdalo tak plat veľmi nerástol. V lete 2011 som si zašiel na kávu ohľadne jedného „bočáku“ s Mariánom Krejnusom. Predstavil mi LR a ja som si povedal, prečo nie. No v práci sme sa dostávali do sezóny a ja som nezačal s LR práve najlepšie, ale to je na dlhší príbeh a tak moje LR podnikanie ešte neuzrelo svetlo sveta. Na najbližších 9 mesiacov som ho odložil.

V práci som trávil 12 a viac hodín. S pribúdajúcim časom som si stále viac a viac uvedomoval, že toto nie je cesta. A pozeral som sa po ďalších možnostiach podnikania. Stále ma to ťahalo k tomu aby som mal niečo svoje. Niečo, kde si budem sám sebe pánom. Rozmýšľal som nad e-shopom. Niečo som si o tom pozisťoval no nevedel som nájsť nič čo by tu vtedy ešte nebolo. Tiež som chcel rozbehnúť benzínku. Na to by som potreboval pár peňazí a tie stále neboli. V tom čase mi zavolala moja mama a tá ma poprosila nech jej objednám to aloe vera, ktoré som jej dal pred 9-timi mesiacmi, keďže pri poslednej kontrole zlepšili výsledky. A to ma vrátilo k myšlienke. Čo tak rozbehnúť LR.

A tak som sa do toho pustil. V práci som dokonca dal výpoveď. Prvé mesiace som sa rýchlo dostal na prvú pozíciu a získal som auto. Tým som si splnil svoj stanovený cieľ. V práci som poľavil a to sa prejavilo aj na výsledkoch. Nový cieľ som si nedal a po dvoch rokoch som zistil, že na to aby som dokázal prežiť si musím nájsť ďalší príjem. A tak som bol v LR opäť na začiatku až na jednu maličkosť. Tentokrát som si vybral takú prácu popri ktorej som LR dokázal robiť. Trvalo mi to ďalšie skoro 4 roky kým som LR dostal do stavu, že mi v pohode nahradilo príjem z práce. A od vtedy sa venujem už len LR a rodine. Samozrejme aj v LR mám stále nové ciele ten posledný – pozíciu Organizačného manažéra som dosiahol v roku 2019. Spolupracujem s desiatkami aktívnych LR partnerov v mojom tíme. Školím ich a vediem k ich vlastným cieľom. Niekto chce len lacnejší produkt, niekto trochu privyrobiť predajom a poniektorí chcú s LR jedného dňa žiť. Tým všetkým som si už prešiel. Cesta to bola hrboľatá a plná rôznych prekážok a ja som si ju celkom užíval. V LR som si našiel množstvo pozitívne naladených priateľov. LR sa totiž nerobí, LR sa žije 🙂