fbpx

POZOR: pre všetkých “tučkov” čo sú pripravení konečne vyhrať svoj boj.

Kniha, ktorá vám konečne odhalí, ako je možné, že niektorí ľudia nikdy nepriberú a niekto priberá aj z vody, a to ako sa do takého stavu dostať či v ňom zostať.

Toto Vám bude fungovať, aj keď nenavštívite posilňovňu.

Väčšina plánov na redukciu váhy neobsahuje jednu dôležitú informáciu, pre ktorú až 90% ľudí zlyhá počas chudnutia, alebo sa vráti späť k svojej pôvodnej váhe.

Ja viem, Vy už neveríte nikomu a ničomu. Ani to, že by existoval spôsob, vďaka ktorému by ste schudli a pocítili tie obdivné pohľady vašich priateľov. Neveríte, že by Vám to mohlo vydržať. Máte predsa svoju vlastnú skúsenosť a preto ani nepripustíte, že by tu predsa mohlo byť niečo, čo ste doteraz prehliadali. Niečo tak jasné a zjavné, prečo ste doteraz neuspeli.

 

A Práve preto:

nikdy nezačnete s redukciou váhy a nezískate svoju vysnenú postavu a vaši priatelia vás stále budú škatuľkovať k “tučkom”.

si nikdy neoblečiete veci, v ktorých by ste vyzerali naozaj neodolateľne.

bude Vaša sebadôvera i naďalej nízka a vy si o sebe budete myslieť, že ste menej atraktívnymi.

sa stále budete obhajovať a zakrývať svoju postavu oblečením nadmernej veľkosti.

budú Vaše orgány, srdce a kĺby, budú obalené tukom a vy stále budete mať strach, že Vás to jedného dňa znehybní alebo zabije.

sa stále budete obhajovať, že Vy predsa patríte do klubu XXL a kto nie je spokojný nech sa nedíva.

si budete i naďalej hovoriť: Predsa to bruško nie je najhoršie a stačí si vybrať vhodné oblečenie. Nemá to predsa nič spoločné s krásou.

To všetko už poznáte a nie je to pre Vás nič nové, ale ….

Pravdou je, že kdesi v maličkom kúsočku vašej mysle Vás stále nahlodáva istá malilinká pochybnosť. Občas Vám nedá spať a občas svitne malá iskierka nádeje. Čo ak tu je niečo, čo ste stále prehliadali. Čo ak tu je dlho známa a jasná informácia, ktorá poskladá celú skladačku dokopy a dá zmysel Vášmu chudnutiu. Čo ak je tu malilinká šanca. Len 1% šanca. Čo ak?

Dokázali by ste zabojovať?

Táto kniha je tu práve pre Vás, pre bojovníkov, ktorí vidia svetlo na konci tunela. Ktorí ešte veria, hoc len jednou bunkou svojho tela. Táto kniha vo vás opäť prebudí vieru, že to dokážete. Nájdete nový spôsob vnímania celého procesu redukcie hmotnosti.

 

To riešenie máte na dosah. Kniha “Kráľovná plesu alebo ako jesť a nepribrať”  Vám dá presný návod a puzzle s informáciami sa poskladá.

Táto kniha je hlavne pre tých, ktorí by chceli patriť:

k tým, o ktorých budú priatelia s uznaním hovoriť ako si super vyformovali postavu.

k tým, o ktorých bolo známe, že boli “tučkovia” a potom “zázračne” schudli.

medzi ľudí s magnetickou príťažlivosťou.

medzi ľudí, ktorí majú vysoké sebavedomie, pretože to zvládli.

medzi tú polovicu, ktorí sa vyhli infarktu kvôli tukom.

k tej druhej polovici v štatistike o obezite.

k tej skupine, ktorá môže povedať “Jem čo chcem a aj tak nepriberiem.”

Vďaka tejto knihe získate návod ako tieto veci dosiahnuť. 

Svoju vysnívanú hmotnosť dosiahnete vďaka tomu, že celý návod je

jednoduchý

bez potreby návštevy posilňovne

bez pocitu hladovania

s tajnými prísadami pre úspech

bez potreby byť šéfkuchárom

zvládnuteľný aj počas dlhšej doby

A to všetko v jednoduchých praktických radách a návodoch. Samozrejme aj s grafikou pre lepšie pochopenie.

Som Miroslav Kaclík, poradenstvu v oblasti výživy sa venujem viac ako 8 rokov. Oproti ľuďom, ktorí schudli mám jednu obrovskú (ne)výhodu. Nikdy som chudnúť nepotreboval. Nie nie je to tým, že by som si strážil kilogramy. Jednoducho patrím k tým, čo nemusia dávať pozor na to, čo jedia. Lebo ja nemám problém zjesť 2 rezne so šalátom na obed a k tomu si dať ešte koláč a sladenú kávu. Za posledných 20 rokov som si udržal svoju váhu na 85 kilogramoch. Problém totiž nespočíva v chudnutí samotnom. To je len jednoduchý proces k cieľu. Problém je skrytý tam, kde ho málokto hľadá. A ja Vám ho v mojej knihe ukážem.

Aby som však nerozprával len o udržaní si váhy ale i o chudnutí samom, tak tu je pár vyjadrení od mojich zákazníkov, ktorí vďaka mojim radám dosiahli to, o čom sa v knihe píše.

Ján S. 

“S plánom redukcie hmotnosti som spokojný. Stačilo sa držať rád a počas piatich mesiacov som schudol zo 130 na 105 kg. Mojim kĺbom to skvele pomohlo.”

Marián P.

“Potreboval som schudnúť 10 kg za 2 mesiace. Šlo to úplne presne podľa tipov a rád, ktoré ste mi dali. A to najlepšie je, že svoju novú hmotnosť si udržiavam už ďalšie 2 roky.”

Petra J.

“Chudnutie bolo naozaj jednoduché. Dokopy som nič nezmenila, no kilá išli dole. Teraz sa cítim naozaj atraktívna pre svojho partnera. Obrovsky mi to zdvihlo sebavedomie a oveľa lepšie sa mi darí aj v práci.”

Simona F

“Skúšala som rôzne diétne programy, no nikdy som ich nevedela dodržiavať. Boli príliš komplikované, no táto diéta je skvelá a tak jednoduchá, že som vďaka nej dosiahla opäť svojich bývalých 60 kg.”

Pri čítaní tejto e-knihy pár krát zhíknete “AHÁÁÁ” a konečne pochopíte, ako to celé funguje. 

Túto knihu môžete mať okamžite na svojom emaily a zistíte, čo je kúzelnou formulkou na udržanie si váhy.

Vedomosti, ktoré som zhrnul do jednotlivých kapitol ma stáli množstvo času, pokusov a omylov, čítania rôznych kníh a návštevy rôznych školení či seminárov. Ak by som to mal zhrnúť tak som na to minul minimálne 500 €.

 

Cena redukčného plánu je 99 €.

Vy si dnes môžete kúpiť túto knihu len za 19,99 €.

Ale to nie je všetko! pridám Vám k tomu BONUS

  • ponuku na nákup produktov na chudnutie v špeciálnej cene so zľavou až 73 €

Cena e-knihy Kráľovná plesu alebo ako jesť a nepribrať + bonus je
19,99 €

Moja šialená 30 dňová GARANCIA vrátenia peňazí

Ak zistíte, že moja kniha nenaplnila vaše očakávania a nedozvedeli ste sa nič nové, nechcem Vaše peniaze. 

Vrátim Vám ich bez jedinej otázky.

Stačí mi zavolať alebo napísať na email.

Knihu si samozrejme môžete nechať 🙂 nepôjdem Vám ju mazať z disku.

A to všetko do 30 dní.

P.S. Pre Vás, čo radi preskrolujete ponuku bez čítania až na záver. Toto je ponuka:

 

Emailom Vám zašlem e-knihu Kráľovná plesu alebo ako jesť a nepribrať kde sa zistíte tajomstvo chudnutia aj s informáciou, ktorá rozhoduje o tom, či vo svojom snažení uspejete alebo nie.

Taktiež sa tam dozviete ako je možné, že sú ľudia ktorí si udržia svoju váhu aj napriek tomu že jedia čo chcú.

P.P.S. Táto špeciálna ponuka spolu so všetkými bonusmi a cenami platí len do konca januára.

P.P.P.S. Pokaľ túto ponuku nevyužijete hneď, tak pravdepodobne nezačnete nikdy.

Copyright Púštna ľalia, s.r.o. 2021 | potrebujete pomoc napíšte mi na email info@miroslavkaclik.sk | Odoslaním objednávky súhlasíte s Všeobecnými obchodnými podmienkami ako i Ochranou osobných údajov. Záverečné vylúčenie zodpovednosti. Informácie obsiahnuté v e-knihe „Kráľovná plesu alebo ako schudnúť a nepribrať“ slúžia ako návod na zníženie telesného tuku. Nie sú však zárukou samotnej redukcie tukov. Pre dosiahnutie výsledkov je potrebné vziať do úvahy faktory celkového zdravotného stavu, psychického i fyzického ale i nemožnosti konzumovať výrobky z dôvodu alergie a pod. Pred samotným začatím redukcie hmotnosti podľa tejto knihy prosím vezmite do úvahy tieto vaše jedinečné potreby a obmedzenia. Táto stránka NIE je súčasťou ani časťou Facebook (TM) webstránky alebo Facebook Inc. Táto stránka NIE je schválená Facebook(TM) – om. FACEBOOK (TM) je značkou FACEBOOK (TM), Inc.

Všetky ceny sú uvádzané v mene euro | Distribútor Púštna ľalia, s.r.o. nie je platcom DPH.

Všetky práva vyhradené Púštna ľalia, s.r.o. 2021 | Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov

×